Wybierz język:  French polski

Producenci:

Ogólne warunki sprzedaży

Przed złożeniem zamówienia na naszej stronie Bielizna Glam, klient sam zapoznaje się z ogólnymi warunkami sprzedaży, aby być dobrze poinformowanym o toku i procedurami zakupu na naszych stronach. Złożenie zamówienia wiąże się z zaakceptowaniem przez klienta przedstawionych warunków sprzedaży.

Niemniej jednak warunki sprzedaży mogą ulec zmianie przez edytora strony. Klienta obowiązują takie warunki zamówienia, jakie istnieją w momencie jego złożenia.

Odpowiedzialność

Produkty wystawione na sprzedaż są zgodne z obowiązującymi normami europejskimi, w konsekwencji czego do klienta należy dowiedzenie się na temat regulacji lokalnych w przypadku importu.

Zdjęcia oraz opis proponowanych produktów są aktualne, jest jednak możliwe, że Państwo stwierdzą drobne odstępstwa po otrzymaniu towaru. W żadnym wypadku Bielizna Glam nie jest za nie odpowiedzialna.

Tylko przedstawione warunki sprzedaży dla klienta mają wartość gwarancji.

Zatwierdzenie zamówienia

Warunkiem jest to, aby klientem była osoba pełnoletnia i prawnie mogąca wykonać zakup.

Zamówienie wysłane przez klienta polega na nieodwracalnej akceptacji, które może być ponownie rozpatrzone tylko przez prawo odrzucenia albo ewentualnego zatrzymania towaru. Zgodnie z procedurą autentyczności, podpis elektroniczny ma taką samą ważność jak podpis ręczny.

Data zatwierdzenia jest dla każdego zamówienia odrębna w zależności od formy płatności, do której należy wziąć pod uwagę czas weryfikacji informacji dostarczonych przez użytkownika. Po weryfikacji, zamówienia są uznane jako zatwierdzone:

  • od momentu zatwierdzenia płatności przez serwer bankowy naszego partnera (płatność przez kartę bankową)
  • od momentu zatwierdzenia płatności przez nasz bank (płatność przelewem bankowym)
  • od momentu zainkasowania Państwa czeku przez nasz bank (płatność czekiem). Nie dotyczy to Polski.
  • od momentu otrzymania przekazu (płatność przekazem na Poczcie)

Dostępność towaru

Nasza oferta produktu jest aktualna tak jak jest to zaprezentowane na naszej stronie w zależności od stoku na magazynie.

W przypadku braku produktu zamówionego, czujemy się zobowiązani Państwa o tym poinformować i anulować zamówienie. Użytkownikowi zatem zostanie zwrócona wartość zamówienia w formie czeku.

W przypadku ciągłej niedostępności produktu zamówionego, my podejmiemy wszystkie środki, aby mimo wszystko klient otrzymał produkt najszybciej jak jest to możliwe.

Warunki sprzedaży |  Korzystanie z serwisu |  FAQ |  Mapa strony

Copyright © 2019 Bielizna-glam
Powered by EBWeb